اسناد جدید دربارۀ برج ترامپ در مسکو

پایگاه خبری بازفید به فایل هایی دسترسی پیدا نموده که براساس آن، رسانه های خبری می گویند درباره ادعاهای اخیر وکیل شخصی رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر اینکه برنامه ای برای ساخت برج ترامپ در مسکو وجود نداشته است، تناقض وجود دارد.

اسناد جدید دربارۀ برج ترامپ در مسکو

به گزارش ایسنا، بازفید نیوز روز سه شنبه پس از آن این گزارش را منتشر کرد که رودی جولیانی، وکیل شخصی دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه ای با نیویورکر مدعی شد که ساخت برج ترامپ در مسکو تنها در حد استعلام قیمت بوده است.

جولیانی گفت: تنها چیزی که رخ داد این بود که تیم ترامپ برآورد قیمت درباره یک پروژه احتمالی را در مسکو ارائه کرد که هرگز بیش از این پیش نرفت. هیچ پولی پرداخت و هیچ برنامه ای در نظر گرفته نشد.

به نقل از پایگاه خبری هیل، گفت وگوهای مسکو فقط به استعلام بها منتهی شد که یک توافق غیرالزام آور درباره هزینه های ساخت بوده که سی.ان.ان پیشتر آن را گزارش داده بود.

اما براساس گزارش بازفید نیوز، سایر اسناد نشان می دهند که در برنامه های برج ترامپ در مسکو چندین عامل متفاوت دخیل هستند.

این پایگاه خبری گزارش داد که این اسناد نشان می دهند که معمارها و سازندگان برنامه هایی موجز را برای ساخت احتمالی برج ترامپ در مسکو در نظر داشته اند.

براساس اسناد به دست آمده توسط بازفید نیوز، یک معمار نیویورکی در سال 2015 برنامه هایی را درباره طراحی ساختمان این ملک در روسیه کامل نموده بود که ساختمانی را به تصویر می کشید که می تواند 100 طبقه باشد. این معمار با مایکل کوهن، وکیل سابق ترامپ در ارتباط بوده است.

براساس استعلام قیمتی که توسط تیم ترامپ در سپتامبر 2015 امضا شد، برج ترامپ در مسکو 250 آپارتمان درجه اول و مسکونی لوکس خواهد داشت.

یکی از سازندگان محلی قرار بود این برج را در مسکو بسازد که دارای اسپا و باشگاه بدنسازی به نام اسپای ایوانکا ترامپ باشد.

جولیانی در گفت وگو با شبکه خبری ان.بی.سی گفته بود که ترامپ به یاد می آورد که گفت وگوهایی را درباره پروژه ساخت ملک با کوهن در 2016 داشته و کوهن در نوامبر 2017 اذعان کرد که گفت وگوها درباره برج ترامپ در مسکو تا ژوئن 2016 ادامه داشت.

بازفید نیوز اخیرا گزارش داد که ترامپ احتمالا کوهن را مجبور نموده تا در کنگره درباره این برنامه دروغ بگوید و رابرت مولر، بازرس ویژه رسیدگی به دخالت ادعایی روسیه در انتخابات 2016 آمریکا شواهدی درباره این ادعا دارد.

5252

منبع: خبرآنلاین

به "اسناد جدید دربارۀ برج ترامپ در مسکو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسناد جدید دربارۀ برج ترامپ در مسکو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید