جوکار: به سنگ اندازی ادامه دهند اسناد خیانت شان را رسانه ای می کنیم، یک خرابه را به عنوان هیئت کشتی تحویل گرفتیم

نایب قهرمان المپیک 2004 آتن گفت: اگر همچنان بخواهند در فعالیت های ما سنگ اندازی نمایند اسناد خیانت شان به کشتی همدان را رسانه ای خواهیم کرد.

جوکار: به سنگ اندازی ادامه دهند اسناد خیانت شان را رسانه ای می کنیم، یک خرابه را به عنوان هیئت کشتی تحویل گرفتیم

مسعود مصطفی جوکار در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران با اشاره به وضعیت این روزهای کشتی همدان گفت: دهه 80 دوره شکوفایی کشتی استان همدان بود اما در دهه 90 ما هیچ توفیقی نداشتیم و دلیل آن هم حضور روسایی بود که متاسفانه کاری در هیئت استان انجام ندادند. کشتی ما لااقل به 3-4 سال زمان احتیاج خواهد داشت تا بتواند رو به جلو حرکت کند. کار باید به صورت زیربنایی انجام گردد.

وی که مدتی است همکاری اش با هیئت کشتی استان همدان را شروع نموده، توضیح داد: زمانی که ما آمدیم یک خرابه را تحویل گرفتیم. با اینهمه عقب ماندگی، کشتی همدان احتیاج به کار جهادی دارد. همیشه خراب کردن در زمانی کوتاه اتفاق می افتد درحالیکه ساختن خیلی زمان بر است. ما می خواهیم کشتی استان را درست کنیم.

دارنده مدال نقره المپیک 2004 با اشاره به اینکه عده ای قصد سنگ اندازی در فعالیت های کشتی این استان دارند، تاکید نمود: یک عده آدم کوچک که جایگاهی هم در کشتی استان ندارند، در کار ما خلل ایجاد نموده و اذیت می نمایند. آنها می خواهند ما را وارد حاشیه نمایند. درحالیکه ما داریم کار می کنیم و حتی برای مسابقات قهرمان کشوری اخیر توانستیم اردوی مشترک بگذاریم و تیم استان را با لباس های متحدالشکل و یک ماشین اعزام کنیم درحالیکه پیش از این هیئت حتی از انجام این کارها هم عاجز بود. برای من حضور در هیئت کشتی هیچ نفعی ندارد، صرفا برای بازگرداندن کشتی همدان به جمع مدعیان این کار را انجام می دهم.

عضو کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد امید با انتقاد از رئیس قبلی این هیئت اعلام کرد: رئیس قبلی 40 روز به 40 روز هم به هیئت سر نمی زد. خیلی ها به واسطه اینکه یک عکس با دوبنده کشتی دارند به هیئت می آیند تا با این حضور بتوانند به شورای شهر راه پیدا نمایند، اما کشتی استان با این کارها 10 سال عقب می رود. حالا ما آمده ایم که به یاری هم کشتی همدان را دوباره به روزهای اوجش بازگردانیم، اگر کسی فکر می نماید بهتر می تواند این کار را انجام دهد، بیاید. اگر باز هم عده ای بخواهند سنگ اندازی نمایند مجبور می شویم سند خیانت هایی که به کشتی همدان کردند را رسانه ای کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جوکار: به سنگ اندازی ادامه دهند اسناد خیانت شان را رسانه ای می کنیم، یک خرابه را به عنوان هیئت کشتی تحویل گرفتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جوکار: به سنگ اندازی ادامه دهند اسناد خیانت شان را رسانه ای می کنیم، یک خرابه را به عنوان هیئت کشتی تحویل گرفتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید