حبیب، مک گریگور را ناک اوت کرد، زد و خورد طرفداران در قفس

مبارز مسلمان روس موفق شد در بیست وهفتمین مبارزه خود در UFC نیز برنده باشد و حریف ایرلندی و پرسروصدای خود را با شکستی سنگین روبرو کند.

حبیب، مک گریگور را ناک اوت کرد، زد و خورد طرفداران در قفس

به گزارش خبرنگاران و به نقل از گاردین، دو چهره شاخص ورزش رزمی MMA که در سازمان حرفه ای های این رشته در آمریکا تحت عنوان UFC فعالیت دارند، بامداد امروز یک شنبه در لاس وگاس برابر هم قرار گرفتند که این دیدار با برتری و پیروزی حبیب ماگمدوف قهرمان بی شکست روس همراه شد تا او ضمن دفاع از کمربند خود، قهرمان سبک وزن باقی بماند.

علاقه مندان مدت ها منتظر این دیدار بودند، کری ها و شلوغ کاری های مک گریگور در ماه های اخیر التهاب این دیدار را زیاد نموده بود. التهابی که به سکوی تماشاگران رسید و شاهد درگیری هایی بین هواداران این دو مبارز بودیم. در نهایت ماگمدوف که همیشه با آرامش و بدون هیاهو پاسخ مک گریگور را داده بود، توانست با ضربات سنگین خود حریفش را ناک اوت کند.

راند یک

در این راند مک گریگور خیلی زود، حریف خود را به گوشه رینگ برد ولی در ادامه نتوانست او را زمین بزند. اولین مشت های سرنوشت ساز را ماگمدوف روس به حریف خود زد. رقابت نزدیک دو مبارز در این راند با برتری نسبی ماگمدوف همراه بود.

راند دو

خیلی زود ماگمدوف روس، توانست مک گریگور را زمین بزند و فنون خوبی روی او پیاده کند. مبارز ایرلندی البته تقلب هم کرد و از قفس های کناری رینگ یاری گرفت ولی کاملا معین بود که او از نفس افتاده است و خیلی خوش شانس بود که توانست این راند را دوام بیاورد. هواداران مک گریگور که انتظار این مبارزه را نداشتند آغاز به سرو صدای زیاد در سالن محل برگزاری مبارزه کردند.

راند سوم

مک گریگور که می دانست راه برنده شدن این مبارزه این است که بازی را در حالت سرپا ادامه دهد، با دفاع و استفاده از ضدحمله سعی در ضربه زدن به ماگمدوف داشت و در نهایت با مهارت بالای بوکس خود توانست برتری نسبتی در این راند داشته باشد.

راند چهارم

در این راند بار دیگر حبیب توانست مک گریگور را زمین بزند و این بار داور خیلی سریع به مک گریگور هشدار داد که از تورهای کناری یاری نگیرد تا بازنده اعلام نشود. در نهایت حبیب توانست با ضربات خود، حریف پر سروصدای خود را شکست دهد و ناک اوت کرد.

به گزارش خبرنگاران، پیش از برگزاری این مبارزه، مک گرگور با روش های مختلف سعی داشت حبیب نورماگمدوف ستاره مسلمان UFC را وارد حاشیه کند.

در نشست خبری این مبارزه، مک گرگور دست به افشاگری درباره علی عبدالعزیز مدیر برنامه های حبیب زد و گفت:عبدالعزیز،روز وقوع حادثه 11 سپتامبر 2001 با 5 گذرنامه از قاهره به نیویورک آمد و این فرد چرا الان باید در آمریکا باشد؟

اما پیروزی حبیب مقابل مک گرگور خاتمه حواشی این مبارزه سخت و حساس که میلیون ها بیننده تلویزیونی داشت نبود.حبیب که چندین روز حاشیه سازی مک گرگور و اطرافیان او را تحمل نموده بود پس از پیروزی به سراغ اطرافیان او نیز رفت و با حمله به صندلی ویژه، یکی از همراهان حریف ایرلندی را مورد ضرب و شتم قرار داد.هواداران حبیب نیز وارد رینگ می شوند تا مک گرگور را مورد ضرب و شتم قرار دهند،همراهان مک گرگور نیز وارد قفس می شوند و درگیری بالا می گیرد.در خاتمه نیز حبیب با اسکورت ویژه پلیس از سالن مسابقات و بدون دریافت کمربند قهرمانی خارج شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "حبیب، مک گریگور را ناک اوت کرد، زد و خورد طرفداران در قفس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حبیب، مک گریگور را ناک اوت کرد، زد و خورد طرفداران در قفس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید