دادمرز و رضانژاد فینالیست شدند، ناقوسی به رده بندی رسید

به گزارش خبرنگاران، رقابت های بین المللی کشتی فرنگی بزرگسالان جایزه بزرگ رومانی که جزء طرح رنکینگ سیستم اتحادیه دنیای کشتی نیز محسوب می گردد از ظهر امروز در شهر زاگرب کشور کرواسی شروع شد و 8 کشتی گیر جوان کشورمان با راهنمایی حمید باوفا به مصاف حریفان خود رفتند که در خاتمه مسابقات روز نخست پویا دادمرز در وزن 55 کیلوگرم در دیدار نهایی حضور دارد، میلاد رضا نژاد به دیدار فینال وزن 60 کیلوگرم راه یافت و محمد ناقوسی نیز راهی دیدار رده بندی وزن 77 کیلوگرم شد. 5 نماینده دیگر کشورمان نیز با شکست مقابل حریفان خود از دور رقابت ها کنار رفتند. نتایج کشتی گیران کشورمان به توضیح زیر است: در وزن 55 کیلوگرم که 4 کشتی گیر حضور دارند پویا دادمرز در رقابت های دوره ای در دو کشتی به ترتیب واسیل بوتز الکساندراف از رومانی را با نتیجه 8 بر 4 و آیازچی دوگوس از ترکیه را با نتیجه 5 بر 1 شکست داد. دادمرز در کشتی سوم و برای کسب مدال طلا به مصاف اکرم اوزترک دارنده مدال برنز دنیا از ترکیه می رود.

دادمرز و رضانژاد فینالیست شدند، ناقوسی به رده بندی رسید

در وزن 60 کیلوگرم میلاد رضانژاد حسینوند پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با توجه به حاضر نشدن تونی برالا از کشور کرواسی راهی دور سوم شد وی در این دور مقابل ویرجیل مونتیانو از کشور رومانی با نتیجه 9 بر صفر به پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. رضانژاد در این مرحله اریک توربا از کشور مجارستان را با نتیجه 6 بر 3 مغلوب کرد و راهی دیدار فینال شد. وی در این دیدار به مصاف کرم کمال قهرمان جوانان دنیا و دارنده مدال برنز زیر 23 سال دنیا از ترکیه می رود.

در وزن 72 کیلوگرم محمدرضا مختاری پس از استراحت در دور اول در دور دوم در مصاف با الکساندر پایوین از روسیه با نتیجه 7 بر 6 به پیروزی رسید اما در دور سوم مقابل چنگیز ارسلان قهرمان زیر 23 سال دنیا از ترکیه با نتیجه 9 بر یک باخت و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی، مختاری از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 77 کیلوگرم محمد ناقوسی پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل آنتونیو کامنجاسویچ از کرواسی با نتیجه 8 بر صفر پیروز شد وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی در مصاف با فورکان بایراک قهرمان جوانان دنیا از ترکیه با نتیجه 3 بر 2 به رجحان رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. ناقوسی در این مرحله مقابل یونس امره باشار قهرمان زیر 23 سال اروپا از ترکیه با نتیجه 10 بر صفر باخت به راهی دیدار رده بندی شد.

در وزن 82 کیلوگرم حسین فروزنده در دور نخست با نتیجه 8 بر صفر تیموجت تروبولین از اسلوونی را مغلوب کرد وی در دور بعد مقابل برهان آکبوداک دارنده مدال طلای امیدهای دنیا با نتیجه 3 بر 1 باخت و با توجه به شکست این حریف ترک مقابل امره کوش دارنده مدال نقره دنیا از ترکیه، فروزنده حذف شد.

در وزن 87 کیلوگرم حسن فروزنده در دور اول در مصاف با گورامی ختسوریانی از گرجستان با نتیجه 3 بر 1 به رجحان دست یافت. وی در دور بعد مقابل تادیوس میچالیک دارنده مدال برنز اروپا از لهستان با نتیجه 5 بر یک شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد، حسن فروزنده از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 97 کیلوگرم ابوالفضل سید مهدوی در دور اول مقابل تریسی هانکوک از آمریکا با نتیجه 5 بر صفر باخت و با توجه به شکست این کشتی گیر آمریکایی در مرحله نیمه نهایی، سید مهدوی حذف شد.

در وزن 130 کیلوگرم علی اکبر یوسفی در دیدار نخست در مصاف با عثمان ایلدریم دارنده مدال نقره زیر 23 سال دنیا از ترکیه با نتیجه 6 بر 3 باخت و با توجه به شکست این کشتی گیر ترک در مرحله نیمه نهایی مقابل مومیجان عبداله یف قهرمان بازی های آسیایی از ازبکستان، یوسفی از دور رقابت ها کنار رفت. رقابت های رده بندی و فینال عصر فردا (یکشنبه) برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دادمرز و رضانژاد فینالیست شدند، ناقوسی به رده بندی رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دادمرز و رضانژاد فینالیست شدند، ناقوسی به رده بندی رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید