ران پال: دخالت آمریکا در ونزوئلا خطرناک است

ران پال، عضو پیشین کنگره آمریکا ضمن خطرناک خواندن دخالت آمریکا در ونزوئلا تاکید نمود برکناری نیکلاس مادورو، رئیس جمهور این کشور از قدرت می تواند خطر جنگی داخلی را در ونزوئلا به همراه داشته باشد.

ران پال: دخالت آمریکا در ونزوئلا خطرناک است

به گزارش، به نقل از راشا تودی، ران پال، عضو پیشین کنگره آمریکا در مصاحبه با شبکه تلویزیونی راشا تودی گفت: دخالت آمریکا در ونزوئلا خطرناک است.

ران پال در پاسخ به این سوال مجری شبکه که پرسید: به نظر می رسد که شاهد دو صف بندی در کشور های دنیا در رابطه با موضوع ونزوئلا هستیم. مادورو همچنان از حمایت ارتش برخوردار است. برکناری وی از قدرت تا چه اندازه سخت خواهد بود؟ گفت: به نظرم این کار بسیار سختی است. به نظرم این موضوع به خشونت های شدید منجر خواهد شد.

وی ادامه داد: این موضوع می تواند خطر جنگی داخلی را در ونزوئلا به همراه داشته باشد. بعضی از کشور ها از وی حمایت نموده اند. بعضی از کشور ها هم مخالف وی هستند. به نظرم حتی افرادی هم که مخالف مادورو هستند خواستار حل و فصل این موضوع در داخل ونزوئلا هستند. ما نباید این کار را به وسیله انتصاب یک نفر به عنوان رییس جمهور موقت و کودتا انجام دهیم. این اقدامی دموکراتیک نیست. ما باید کوشش کنیم که موضع ما دموکراتیک باشد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ران پال: دخالت آمریکا در ونزوئلا خطرناک است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ران پال: دخالت آمریکا در ونزوئلا خطرناک است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید