سرمربی عمان: از بازی با ایران واقعا لذت بردم، ایران و ژاپن مدعی قهرمانی هستند

سرمربی عمان با بیان این که از بازی با ایران واقعا لذت بردم، گفت: ما توانستیم تیم خوب ایران را تحت فشار قرار دهیم و این برای من قابل تحسین بود.

سرمربی عمان: از بازی با ایران واقعا لذت بردم، ایران و ژاپن مدعی قهرمانی هستند

به گزارش خبرنگاران، پیم فربیک، سرمربی تیم ملی عمان یک شنبه شب در نشست خبری بعد از بازی با ایران گفت: من از این بازی واقعا لذت بردم. از جوی که در استادیوم حاکم بود و از تلاشی که بازیکنانم به خرج دادند لذت بردم. ایران تیم نخست آسیاست و دراین بازی هم بازیکنان شان تجربه بالای شان را نشان دادند. همه بازیکنان ایران توانمندی بالایی دارند. ما توانستیم تیم خوب ایران را در نیمه نخست و در دقایقی از نیمه دوم کنترل کنیم و تحت فشار قرار دهیم. این برای من قابل تحسین بود.

او در ادامه صحبت خود گفت: من فقط درباره پنالتی صحبت نمی کنم. وقتی بازی بدون گل در جریان بود تیمم خیلی خوب بازی کرد. خب اگر پنالتی گل می شد شرایط خیلی فرق می کرد و ما می توانستیم شاید نتیجه بهتری بگیریم. ایران تیم بزرگی است. در جام جهانی بازی نموده است و بازیکنان این تیم از تجربه بالایی برخوردار هستند. این که تیم خوب ایران را تحت فشار بگذاریم و برابر این تیم موقعیت گل داشته باشیم برای ما قابل تحسین است. طبیعی است که وقتی تیمم باخته است ناراحت باشم ولی ایران تیم بهتر زمین بود و باید این شکست را قبول کنیم. از طرف خودم و همکارانم از همه تماشاگرانی که در این استادیوم بودند و جو خوبی ایجاد کردند، تشکر می کنم.

سرمربی تیم ملی عمان در پاسخ به این سوال که آیا ایران و ژاپن دو مدعی قهرمانی جام ملت های آسیا هستند؟ گفت: البته که این دو تیم، تیم های قدرتمند و متمایزی در سطح آسیا هستند. ژاپن هم تیمی است که خیلی بازیکن بزرگ در ترکیب خود دارد. تیمی است که سبک های مختلف فوتبال را به خوبی بازی می نماید. از نظر من هم ایران یا ژاپن دو مدعی قهرمانی در جام ملت ها هستند چون بازیکنان قدرتمندی در ترکیب خود دارند. ایران تیمی است که در جام ملت های آسیا گل نخورده است و این نشان دهنده قدرت بالای این تیم است.

فربیک در ادامه درباره همکاری اش در تیم ملی عمان بعد از حذف از جام ملت های آسیا گفت: این چیزی است که دست من نیست و مسوولان باید درباره آن تصمیم گیری نمایند. ولی می توانم به صراحت بگویم عمان بازیکنان خوب و بااستعداد زیادی در ترکیب خود دارد و آینده خوب و درخشانی در انتظار این تیم است. از ماه سپتامبر انتخابی جام جهانی آغاز می گردد و عمان باید آماده آن رقابت ها باشد. امروز همه دیدند عمان بازیکن خوب و با ذهنیت بالایی در ترکیب خود دارد. من از حضور در عمان خشنود هستم و به حضور در این تیم و این کشور افتخار می کنم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سرمربی عمان: از بازی با ایران واقعا لذت بردم، ایران و ژاپن مدعی قهرمانی هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی عمان: از بازی با ایران واقعا لذت بردم، ایران و ژاپن مدعی قهرمانی هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید