مجتمع پذیرایی &ndash گردشگری دانیال در گرمدره با حضور مونسان افتتاح شد ، بازدید رئیس سازمان میراث فرهنگی از سفره خانه سنتی ارگ البرز

با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مجتمع پذیرایی - گردشگری دانیال در شهر گرمدره استان البرز به طور رسمی افتتاح شد.

مجتمع پذیرایی &ndash گردشگری دانیال در گرمدره با حضور مونسان افتتاح شد ، بازدید رئیس سازمان میراث فرهنگی از سفره خانه سنتی ارگ البرز

این مجتمع گردشگری در سفر علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به استان البرز و با حضور عزیز الله شهبازی استاندار البرز افتتاح شد.

این مجتمع پذیرایی - گردشگری در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع و با زیربنای 17 هزار متر با سرمایه گذاری 480 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی احداث شده است.

مجتمع پذیرایی - گردشگری دانیال دارای تالار های عروسی، اتاق های عقد، رستوران پذیرایی، سالن های سمینار و ... است که توانسته برای 100 نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد کند.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حاشیه افتتاح این مجتمع گفت: به نظر من مجتمع زیبایی است که به همت بخش خصوصی و با سلیقه هنری و زیبا احداث شده است و می تواند الگویی برای سایر مجتمع های پذیرایی و گردشگری باشد.

او اضافه کرد: حقیقتا مجتمع زیبایی است و می تواند در استان البرز و تهران به عنوان یک مجتمع بسیار ارزشمند به عرضه خدمات به گردشگران و ساکنان این دو استان بپردازد.

او اضافه کرد: اعتقاد من بر این است که پروژه های جاذب گردشگر در استان البرز باید به گردشگران معرفی گردد.

معاون رئیس جمهوری اضافه کرد: استان البرز در حوزه گردشگری دارای ظرفیت های بسیار زیادی است و داشته های ارزشمندی دارد و پروژه های جاذب گردشگری در این استان وجود دارد که باید به گردشگران معرفی گردد.

مونسان در ادامه با اشاره به اهمیت گردشگری اضافه کرد: رونق خوبی در صنعت گردشگری ایجاد شده و چشم انداز روشنی را برای این صنعت پیش بینی می کنم.

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در ادامه سفر خود به استان البرز هم چنین از سفره خانه سنتی ارگ البرز بازدید به عمل آورد.

مونسان در این بازدید بر ارائه خدمات مطلوب با هدف رونق گردشگری در استان البرز تأکید کرد.

منبع: سازمان میراث فرهنگی

به "مجتمع پذیرایی &ndash گردشگری دانیال در گرمدره با حضور مونسان افتتاح شد ، بازدید رئیس سازمان میراث فرهنگی از سفره خانه سنتی ارگ البرز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجتمع پذیرایی &ndash گردشگری دانیال در گرمدره با حضور مونسان افتتاح شد ، بازدید رئیس سازمان میراث فرهنگی از سفره خانه سنتی ارگ البرز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید